cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat
CHCETE PORADIT?
Zadejte telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Vyberte pobočku, z které chcete být kontaktováni
01. 04. 2017

Montáž se zárukou 10 let

Vážení zákazníci,

v rámci neustálého zkvalitňování našich služeb jsme pro Vás připravili novinku v podobě možnosti objednání MONTÁŽE S 10TI LETOU ZÁRUKOU. Pro montáž a následné utěsnění připojovací spáry, která musí být nedílnou součástí realizace, aby bylo možné tuto prodlouženou záruku využít, jsou používány ty nejkvalitnější materiály, které jsou k dostání na trhu. V našem případně se jedná o těsnící pásky Illbruck. Naše společnost vlastní nejvyšší možnou certifikaci "Master" v oblasti užití a montáže těsnícího systému, kterou vydává společnost Illbruck.

Oproti standardní montáži si připlatíte pouze 40Kč/bm bez DPH. Což je v porovnání s investicí do celkového díla zanedbatelná částka, naproti tomu obdržíte čtyřnásobně delší záruku než při základním provedení.

Samostatnou položkou je poté utěsnění připojovací spáry komprimační páskou. Vyžaduje kvalitní předpřípravu povrchu ostění a v případě rekonstrukcí objektů, s ohledem na technologické postupy, je nutné počítat s vícedenní realizací. Výsledný efekt je však nepřekonatelný a spára je ošetřena na desítky let dopředu.

Více informací Vám rádi posktyneme na kterékoliv naší pobočce.

 

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje:

  • řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K
  • řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K
  • možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.

Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi