VÝRAZNÉ ZIMNÍ SLEVY

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Společnost PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm, nabízí svým zákazníkům produkty a služby v oblasti nákupu, prodeje, výroby a montáží plastových oken a dveří už od roku 1995. Soustředíme svou činnost stávajícím i novým zákazníků v prodejní i výrobní sféře. 

Naše společnost zahájila oficiálně svou činnost počátkem roku 2005. Na základě poptávek zákazníků rozšířila činnost o vlastní výrobu plastových oken a dveří. Dodáváme také hliníková okna a dveře.

Naším dlouhodobým cílem je řadit se v našem oboru k absolutní špičce. Zařadili jsme tak aktivně do naší činnosti implementaci systému k řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009, Implementaci jsme počátkem roku 2008 ukončili získáním certifikátu. Naše montážní postupy získaly Osvědčení o odborné způsobilosti k návrhu a zabudování oken a vnějších dveří do stavby dle ČSN 746077:2014

Frenštát pod Radhoštěm

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plasových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Cílem práce a strategií naší společnosti je adaptace k požadavkům a přáním všech našich zákazníků v oblasti prodeje a výroby plastových a hliníkových oken a dveří, včetně dalšího příslušenství. Právě v rámci přizpůsobování jsme v roce 2009 výrazným způsobem rozšířili nabídku našeho produktového portfolia. Ty vyhovují běžným požadavkům na prostup tepla, ale také nejnáročnějším, specifickým a individuálním požadavkům našich zákazníků, kladených na pasivní a nízkoenergetické stavby.

Do své nabídky standardně zahrnujeme:

  • Možná řešení pro požadavky na prostup tepla Uw až 0,71 W/ m2K u pasivních a nízkoenergetických domů
  • Možná řešení pro běžné nároky na prostup tepla Uw minimálně 1,2 W/ m2K
  • Možná volba z více než šesti typů provedení v řadě plastových oken v široké barevné škále

Prověření a testy plastových oken a dveří

 Na základě našich zkušeností, díky zaměstnancům a dlouhodobému využívání získaného know-how, ale především díky použitým technologií disponujeme kvalitou našich produktů. Nejdůležitějším testem vlastností výrobku jsou však zkoušky a testování ve zlínském Centru stavebního inženýrství. Na každý dodávaný typ plastového okna a dveří byl vydán Certifikát kvality. 

Vysoká kvalita, špičkové technologie inovativní přístup, a dlouholetá záruka k vašim službám

Především pro spokojenost našich zákazníků si zakládáme také na dobré spolupráci s dodavateli. Proto jsou velmi důležité dodávané systémy, které nám právě dodavatelé poskytují. Jde o velmi kvalitní německé plastové profily - KÖMMERLING a systém pro německé okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Chceme nabízet všem našim zákazníkům opravdu to nejspolehlivější, nejlepší a nejkvalitnější. Proto garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností izolačních skel a okenních profilů. Další, tentokrát pětiletá záruka je udělena na bezporuchovou funkčnost kování.

Zelená úsporám

Firma PVC OKNA s.r.o. zahájila jako první společnost v České republice výrobu plastových dveří v roce 2010 s prostupem tepla až Uw = 0,85 W/m2K. Stejně tak již od začátku možnosti žádat o dotace z programu „Zelená úsporám“, byla naše společnost v tomto programu registrována se všemi svými produkty z produktového portfolia.

Program stále pokračuje pod názvem "Nová zelená úsporám" a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy je možné až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Naše další pobočky


Slovníček pojmů plastových oken

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro Vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.


Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří..
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o vlastnostech
Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Školská čtvrť 354
603 460 310
frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

Revoluční 1525/6
734 578 124
nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

Wellnerova 1215/1
734 578 123
olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

Roháčova 3339/5
734 578 125
ostrava@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: