cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Společnost PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm, nabízí svým zákazníkům produkty a služby v oblasti nákupu, prodeje, výroby a montáží plastových oken a dveří už od roku 1995. Soustředíme svou činnost stávajícím i novým zákazníků v prodejní i výrobní sféře. 

Naše společnost zahájila oficiálně svou činnost počátkem roku 2005. Na základě poptávek zákazníků rozšířila činnost o vlastní výrobu plastových oken a dveří. Dodáváme také hliníková okna a dveře.

Naším dlouhodobým cílem je řadit se v našem oboru k absolutní špičce. Zařadili jsme tak aktivně do naší činnosti implementaci systému k řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009, Implementaci jsme počátkem roku 2008 ukončili získáním certifikátu. Naše montážní postupy získaly Osvědčení o odborné způsobilosti k návrhu a zabudování oken a vnějších dveří do stavby dle ČSN 746077:2014

Frenštát pod Radhoštěm

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plasových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Cílem práce a strategií naší společnosti je adaptace k požadavkům a přáním všech našich zákazníků v oblasti prodeje a výroby plastových a hliníkových oken a dveří, včetně dalšího příslušenství. Právě v rámci přizpůsobování jsme v roce 2009 výrazným způsobem rozšířili nabídku našeho produktového portfolia. Ty vyhovují běžným požadavkům na prostup tepla, ale také nejnáročnějším, specifickým a individuálním požadavkům našich zákazníků, kladených na pasivní a nízkoenergetické stavby.

Do své nabídky standardně zahrnujeme:

  • Možná řešení pro požadavky na prostup tepla Uw až 0,71 W/ m2K u pasivních a nízkoenergetických domů
  • Možná řešení pro běžné nároky na prostup tepla Uw minimálně 1,2 W/ m2K
  • Možná volba z více než šesti typů provedení v řadě plastových oken v široké barevné škále

Prověření a testy plastových oken a dveří

 Na základě našich zkušeností, díky zaměstnancům a dlouhodobému využívání získaného know-how, ale především díky použitým technologií disponujeme kvalitou našich produktů. Nejdůležitějším testem vlastností výrobku jsou však zkoušky a testování ve zlínském Centru stavebního inženýrství. Na každý dodávaný typ plastového okna a dveří byl vydán Certifikát kvality. 

Vysoká kvalita, špičkové technologie inovativní přístup, a dlouholetá záruka k vašim službám

Především pro spokojenost našich zákazníků si zakládáme také na dobré spolupráci s dodavateli. Proto jsou velmi důležité dodávané systémy, které nám právě dodavatelé poskytují. Jde o velmi kvalitní německé plastové profily - KÖMMERLING a systém pro německé okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Chceme nabízet všem našim zákazníkům opravdu to nejspolehlivější, nejlepší a nejkvalitnější. Proto garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností izolačních skel a okenních profilů. Další, tentokrát pětiletá záruka je udělena na bezporuchovou funkčnost kování.

Zelená úsporám

Firma PVC OKNA s.r.o. zahájila jako první společnost v České republice výrobu plastových dveří v roce 2010 s prostupem tepla až Uw = 0,85 W/m2K. Stejně tak již od začátku možnosti žádat o dotace z programu „Zelená úsporám“, byla naše společnost v tomto programu registrována se všemi svými produkty z produktového portfolia.

Program stále pokračuje pod názvem "Nová zelená úsporám" a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy je možné až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Naše další pobočky

Slovníček pojmů plastových oken
 

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro Vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.

Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří..
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o shodě
Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje:

  • řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K
  • řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K
  • možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.

Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi