cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
PVC OKNA s.r.o. na Facebooku
PVC OKNA s.r.o. RSS
hledat

Okna

K výrobě oken používáme kvalitní ověřené technologické systémy profilů Kömmerling podle zaměření jednotlivých produktových řad. Od standardních 6komonorých profilů v nejvyšší kvalitě, až po ta nejinovativnější řešení Kömmerling 88+ pro okna s parametry použitelnými pro energeticky pasivní technologie.
Díky kombinacím našich produktových řad jsme schopni uspokojit to nejširší spektrum specifických a individuálních požadavků našich klientů. Jak v případě samotných oken, tak v případě kombinace stejných technologií oken i dveří v té samé nemovitosti.

Testování plastových oken a dveří
Výsledná kvalita našich produktů je postavena na úsilí našich zaměstnanců, zkušenostech, dlouhodobém používání získaného know-how a použitých technologií. Nejdůležitější zkouškou vlastností produktů, je však zkouška v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně.  
Špičkové technologie, vysoká kvalita a dlouhodobá záruka k vašim službám
Pro výrobu plastových oken používáme špičkové německé systémy. KÖMMERLING a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Víme, že pouze výběrem těch nejkvalitnějších dílčích špičkových technologií můžeme dosáhnout nejvyšší kvality finálního produktu. Proto, že chceme nabízet zákazníkům opravdu to nejlepší a nejkvalitnější, garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností okenního profilu a izolační skla. Dále pak pětiletou bezporuchovou funkčnost kování. 

Standardní, nízkoenergetická a pasivní plastová okna
Máme své produktové portfolio přizpůsobeno i těm nejnáročnějším zákazníkům. Vyberte si tedy z naší nabídky oken ze série standardních, nízkoenergetických nebo pasivních PVC oken. 
 

 1. Plastová okna CLASSIC
 2. Plastová okna CLASSIC TRI
 3. Plastová okna CONTUR
 4. Plastová okna CONTUR TRI
 5. Plastová okna SUPERLINE

Příslušenství k PVC oknům
Ke všem oknům nabízíme standardní i luxusní příslušenství - vnitřní a vnější žaluzie, sítě proti hmyzu, vnitřní a vnější parapety nebo zasklívání lodžií. K tomuto příslušenství nabízíme také různé barevné odstíny a kombinace barev ze široké škály naší nabídky vzorníků barev. Každý si určitě vybere z široké nabídky našich služeb a produktů.
S výběrem vhodného příslušenství vám rádi poradíme osobně. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Příslušenství pro plastová okna:

 1. skryté kování
 2. vnitřní parapety a vnější parapety pro plastová okna
 3. pevné sítě proti hmyzu na plastová okna nebo posuvné a rolovací sítě
 4. vnitřní žaluzie a předokenní žaluzie
 5. předokenní rolety
 6. zasklívání lodžií

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:00 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm

Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Frenštát pod Rahoštěm: Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti plastových oken, dveří a všeho příslušenství, bez ohledu na to, jak náročné jsou individuální požadavky našich klientů. Proto jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka standardně zahrnuje: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken. 

Kontaktujte nás na našich pobočkách!