cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat

Superline

plastové okno Superline

Charakteristika: špičkové německé PVC okenní profily Kömmerling, 88mm, s názvem 88+ představují obrovský skok v kvalitně vývoje okenních profilů.

  1. 3 těsnící roviny v drážce křídla a rámu přináší lepší vzduchotěsnost, ochranu při prudkém dešti a tepelnou propustnost. Výrazně zlepšuje zvukovou izolaci v porovnání s hloubkou 70 mm profilu.
  2. 48 mm hluboké sklo za účelem zvýšení tepelné izolace a bezpečnosti. Izolační trojskla s hodnotou U=0,5 W/m2K jsou opatřena speciálním pokovením a plněná argonem, který zlepšuje tepelné vlastnosti skla a zabraňuje rosení.
  3. Celý systém okna SUPERLINE je nenáročný na údržbu, díky umístění okenního kování v chráněném prostoru za středovým těsněním.

Vzorník barev naleznete zde.

Počet komor:7
Počet těsnění:3
Izolační sklo:3 sklo
Prostup tepla:0,83 - 0,74 W/m2K
Třída úspornosti:A++

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna: Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken. 

Kontaktujte nás na našich pobočkách! PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm - Vyrábíme plastová okna


Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi