cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat

Žaluzie vnitřní

příslušenství Žaluzie vnitřní

Vnitřní žaluzie představují jeden z nejrozšířenějších způsobů protisluneční ochrany.
Výhodou vnitřních žaluzií je především jejich:

  • jednoduchost
  • rychlost montáže
  • minimální údržba
  • univerzální použití
  • cenová dostupnost

Pokud hledáte ekonomické a elegantní řešení redukce prostupu slunečního záření, nebo minimalizace nežádoucích pohledů z okolí do vašeho domova, jistě budete s vnitřními žaluziemi velice spokojeni.

Ovládání vnitřních žaluzií
Jednoduché ovládání žaluzie zajišťuje postranní řetízek, který slouží k natáčení, vytahování a stahování jednotlivých lamel. Ovládací mechanismus je chráněn horní hliníkovou lištou. Žaluzie se montují do zasklívacích lišt na vnitřní stranu křídla oken či dveří a díky tomu tvoří s našimi produkty vizuálně, a také designově, jednotný celek.

Naše nabídka vnitřních žaluzií
Dodáváme pouze vysoce kvalitní, celo-stínící, domykavé žaluzie. Naši zákazníci si mohou vybrat z velkého množství barevných odstínů podle svým představ a přání. Žaluzie však dodáváme výhradně k námi nainstalovaným oknům a dveřím.  

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna: Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken. 

Kontaktujte nás na našich pobočkách! PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm - Vyrábíme plastová okna


Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi