cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat

Zasklívání lodžií

příslušenství Zasklívání lodžií

Součástí naší nabídky je také zasklívání lodžií. Vybrat si můžete ze dvou dodávaných systémů:
ALU VISTA
Bezrámový, posuvný, otočný a zasklívací systém z čirého bezpečnostního skla o tloušťce 6 mm a vodicích hliníkových profilů. Systém zajišťuje minimalizaci tepelných ztrát, ochranu proti nepřízni počasí, hluku, prachu a exhalacím. Je účinnou překážkou proti vloupání.
Výhody tohoto systému jsou ve snadném ovládání, křídla jezdí po kolejnici a ne v drážce. Nejsou zavěšena, čímž nevyžadují masivní kotvení. Systém má velmi dobré těsnicí vlastnosti díky speciálnímu tvaru těsnění zhotoveného ze speciálního materiálu, přičemž je zajištěna dostatečná infiltrace a exfiltrace. V neposlední řadě také bezpečné a pohodlné mytí z prostoru lodžie či balkónu.
THERMALUX
Rámový systém, jehož zasklení tvoří posuvná křídla, která se skládají z rámu a výplně. Křídla se pohybují na kolečkách po pojezdových profilech. Mezi jednotlivými křídly i po jejich obvodu je osazeno štětinkové těsnění, které efektivně chrání vnitřní prostor před větrem, deštěm a prachem.
Při úplném uzavření zasklení do sebe zapadnou zámky vertikálních profilů a zafixují křídla do správné polohy, čímž se zabezpečí odolnost proti nárazům větru. V letních měsících lze křídla po uvolnění pojistky jednoduše vysadit. Celé zasklení je možné uzavřít a zajistit několika druhy madel.

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna: Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken. 

Kontaktujte nás na našich pobočkách! PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm - Vyrábíme plastová okna


Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi