ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Chtějte okna přímo od výrobce

V našem předchozím článku jsme vás informovali, jak se vyhnout nákupu levných oken z Polska. Nyní se zaměříme na výhody, které představuje zakoupení oken přímo od výrobce. V ideálním případě od výrobce lokálního, přímo z vašeho kraje.  

 

Nekupujte zajíce v pytli

Každý výrobce kvalitního zboží je na svou práci hrdý. Zvláště pokud se jedná o skutečně funkční a kvalitní výrobek, který přinese jeho majiteli další užitek, jako je například ušetření značného obnosu peněz na energiích
Zodpovědný výrobce do svého portfolia produktů často otiskne to, co chce sám pro sebe. Tedy kvalitní materiály, dlouhou životnost, snadnou údržbu… Často se tedy vyplatí připlatit si za kvalitu, než investovat do vadného zboží a investici muset opakovat za kratší čas, než by bývalo nutné.

 

Deklarace původu

Tento bod by měl být samozřejmostí. Často tomu tak však není. Opravdu kvalitní výrobce by měl být schopen dokázat původ veškerých použitých komponent. PVC OKNA s.r.o. jsou tomu příkladem, zákazník tedy zná přesný původ nejen finálního výrobku, ale i kování, skel a dalších použitých materiálů. Pro zákazníka pak není problém ověřit si reálnou kvalitu a původ.
U “domácí” výroby, nebo “no name” prodejců tyto informace často nedostanete a ani je nejste schopni zpětně dohledat. Nemůžete se tedy spolehnout na skutečnou kvalitu zakoupeného zboží. Při výběru mějte vždy na paměti, že za finální vlastnosti výrobku, dle legislativy zodpovídá ten, kdo jej zabudoval!

 

Komplexní servis

PVC OKNA s.r.o. zaručují kompletní servis od A až do Z. Můžete počítat s následujícími službami:

  • Vlastní výroba 
  • Zázemí pro jednání s klienty  v několika městech
  • Kompletní montáž včetně zednických prací a finálního hrubého úklidu
  • Záruka 10 let
  • Servis 3 roky

To vše od jedné firmy, která své výrobky dokonale zná a pro kterou je nejlepší referencí jejich kvalita a dlouhá životnost. Výhodou je i dobrá dostupnost náhradních dílů a možnost dalšího servisu i v pozáruční době. Časová flexibilita a prioritní řešení urgentních případů, jako například servis po vloupání, je samozřejmostí. 


Neustálý rozvoj 

Jít s dobou je nutnost. Proto se i my neustále rozvíjíme a reagujeme na aktuální trendy a poptávku. Proto pravidelně rozšiřujeme portfolio nabízených oken a dveří. V letošním roce jsme přišli s novinkou AluClip Profitline. Jedná se o jedinečnou kombinaci plastových rámů oken a hliníkového opláštění. Tato okna a dveře dosahují vysoké kvality tepelné izolace, dlouhé životnosti a nadčasového designu. 

Kromě plastových, hliníkových a plastovo hliníkových oken a dveří však nabízíme i široké portfolio příslušenství, u kterého můžeme rovněž deklarovat původ a zajistíme jejich kompletní výrobu a montáž. 

 

Podpora rozvoje ekonomiky v regionu

Zvlášť v poslední době se ukazuje, jak je důležité podporovat lokální firmy a výrobce. Ti vám za oplátku nabídnou flexibilní termíny, možnost osobní schůzky, ale i lepší ceny dopravy a dostupnost servisních služeb vč. náhradních dílů, které doceníte zejména v budoucnu. Zahraniční firma vám tyto služby mnohdy nemůže nabídnout, musíte si je tedy zajistit sami. Nehledě na problémy s reklamací, jazykové bariéry apod. 

Využíváním služeb lokálních firem také přispíváte k fungování a rozvoji lokální ekonomiky, což se vám obratem vrátí v podobě zvyšování životní úrovně ve vašem městě, regionu, kraji, státu….. A to se jistě vyplatí.

Ptejte se tedy vždy svého prodejce na skutečný původ nabízených oken.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: