ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastová okna

 

K výrobě oken používáme kvalitní a léty ověřené technologické systémy profilů Kömmerling podle zaměření jednotlivých produktových řad. Od standardních 6ti komonorých profilů v nejvyšší kvalitě, až po ta nejinovativnější řešení Kömmerling 88+ pro okna s parametry použitelnými pro energeticky pasivní technologie.
Díky kombinacím našich produktových řad jsme schopni uspokojit široké spektrum specifických a individuálních požadavků našich klientů. Jak v případě samotných oken, tak v případě kombinace stejných technologií oken i dveří v jedné nemovitosti.

Testování plastových oken a dveří

Výsledná kvalita našich produktů je postavena na úsilí našich zaměstnanců, zkušenostech, dlouhodobým používáním získaného know-how a použitých technologií. Nejdůležitější zkouškou vlastností produktů je však zkouška v Centru stavebního inženýrství ve Zlíně. Špičkové technologie, vysoká kvalita a dlouhodobá záruka, to jsou hesla kterými se již déle než 20 let řídíme.


Pro výrobu plastových oken používáme kvalitní německé systémy KÖMMERLING a systém pro okenní kování SIEGENIA-AUBI. Okna jsou zasklívána izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Víme, že pouze výběrem těch nejkvalitnějších dílčích špičkových technologií můžeme dosáhnout nejvyšší kvality finálního produktu. Jelikož chceme našim zákazníkům nabízet opravdu to nejlepší na trhu, garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností okenního profilu a izolační skla. Dále pak pětiletou bezporuchovou funkčnost kování.

Nejužší okna na trhu

V posledních letech se na poli výroby plastových oken vede neustálá válka o to, kdo vyrobí okna s lepšími izolačními vlastnostmi. Tento vývoj má za následek zvětšování mohutnosti a velikosti plastových profilů, což sebou mnohdy přináší i negativní důsledek, kterým je zmenšování prostupu světla okny do našich domácností. Více o tomto problému s nabídkou řešení od naší společnosti se dozvíte zde  a na přiloženém videu níže:

Standardní, nízkoenergetická a pasivní plastová okna

Naše produktové portfolio je přizpůsobeno i těm nejnáročnějším zákazníkům. Vyberte si z naší nabídky oken ze série standardních, nízkoenergetických nebo pasivních PVC oken.

  1. Plastová okna CLASSIC 76
  2. Plastová okna CLASSIC TRI 76
  3. Plastová okna PROFITLINE

Příslušenství k plastovým oknům

Ke všem oknům nabízíme standardní i luxusní příslušenství - vnitřní a vnější žaluzie, sítě proti hmyzu, vnitřní a vnější parapety nebo zasklívání lodžií. K tomuto příslušenství nabízíme také různé barevné odstíny a kombinace barev ze široké škály vzorníků barev.
S výběrem vhodného příslušenství vám rádi poradíme osobně. Pro bližší informace nás neváhejte kontaktovat.
Příslušenství pro plastová okna:

  1. skryté kování
  2. vnitřní parapety a vnější parapety pro plastová okna
  3. pevné sítě proti hmyzu na plastová okna nebo posuvné a rolovací sítě
  4. vnitřní žaluzie a předokenní žaluzie
  5. předokenní rolety
  6. zasklívání lodžií

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Vzorník barev k našim produktů naleznete ZDE.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: