cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat

Plastové dveře

Dveře nejsou pouze první vizitkou vašeho domu či bytu, ale také jednou z nejdůležitějších součástí ochrany vašeho bydliště. Proto vždy majitelé domu či bytu měli věnovat nezanedbatelnou pozornost. Nabídka vícekomorových systémů kvalitních vchodových dveří Classic Portal 76 nebo Superline Portal nebo hliníkových dveří od společnosti PVC OKNA s.r.o. uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků s vysokými požadavky na tepelně-izolační, bezpečnostní a dekorativní vlastnosti vchodových dveří. U nás však si vyberete!

 

 

Design dveří - široký výběr dveří, okrasných, skleněných i plných výplní

Vyberte si ze široké nabídky plastových a hliníkových dveří společnosti PVC OKNA s.r.o.! Vždy provádíme výrobu rámu a křídla dveří včetně kování (panty, kliky, zámek) a nabízíme vám individuální design v těchto variantách provedení dveří:

Zasklení okrasnou izolační výplní od výrobců Baupartner nebo VPTrend

Zasklení sklem, vyplnění hladkou izolační výplní nebo jejich kombinací (je možno provést totéž také při rozdělení křídla příčkami).

Barva dveří

Barvu svých dveří si zvolíte z našeho vzorníku barev. Jednotlivé odstíny si můžete prohlédnout také osobně v nově otevřeném showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Naši zástupci jsou připraveni vám poradit s individuálním výběrem nových vchodových dveří. S jakýmikoli dotazy neváhejte a kontaktujte nás!

Plastové a hliníkové dveře se špičkovou konstrukcí

Společnost PVC OKNA s.r.o. používá vícekomorové systémy pro výrobu vysoce kvalitních vchodových dveří a dosahuje tak nadstandardních tepelně-izolačních vlastností vchodových dveří. Technickým znakem těchto dveří je také maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability a odolnosti dveří.
Vyberte si plastové dveře z našich řad:

 • Plastové dveře Classic Portal 76 (76 mm profil, 6 komor, dvojsklo nebo trojsklo)
 • Plastové dveře Superline Portal (88 mm profil, 6 komor, izolační trojsklo, středové těsnění)
 • Hliníkové dveře

Výhody systémů Classic Portal 76 a Superline Portal

 • Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysouvají při zamknutí.
 • Silný převod zaručuje dotažení dveřního křídla do těsnění zárubně a zabraňuje tak průvanu.
 • Silné dotěsnění dveří chrání před hlukem a zabraňuje úniku tepla.
 • Pro větší odolnost zámku jsou použity kalené ocelové části.
 • Ocelový výsuvný hák kónického tvaru zabraňuje roztažení zárubní.
 • Závora je upravena proti rozřezání vloženými ocelovými protáčivými kolíky.
 • Lehký převod umožňuje snadnou každodenní obsluhu, kterou pohodlně zvládnou i děti.
 • Dveře jsou osazeny špičkovými německými závěsy Simonswerk, které jsou seřiditelné ve třech rovinách.

Použité materiály a kování

Plastové vchodové dveře standardně dodáváme s vícebodovým automatickým zámkem se třemi západkami KFV. Tyto tři západky drží křídlo pevně zavřené i v neuzamčeném stavu a zabraňují tak jeho deformacím. Při uzamčení vyjíždí závora a další dva protisměrné háky, zámek tak nabízí díky šestici uzavíratelných bodů maximální ochranu proti násilnému vniknutí do chráněného prostoru.
Pro výrobu vchodových dveří byl zvolen špičkový německý profilový systém Kömmerling a kování KFV (SIEGENIA-AUBI), které rovněž představuje špičku mezi výrobci kování. Obě společnosti jsou prověřeny naší spoluprací.
Zasklívání dveří provádíme izolačními skly celosvětového výrobce AGC Flat Glass, případně okrasnými dveřními výplněmi od společnosti Baupartner a VP Trend. Můžeme dveře na vaše přání také rozdělit sloupky a příčkami včetně zasklení pevnou výplní.

Vysoká záruka na plastové dveře

Klíčovým prvkem strategie naší společnosti je nabízet zákazníkům výrobky, které se vyznačují zejména svou vysokou kvalitou. Jako důkaz vám nabízíme 10letou záruku na stálost vlastností profilu a na izolační skla, 5 let pak na bezporuchovou funkci kování.
O široké škále možností a typech zasklení vám mohou více sdělit naši obchodní zástupci, kteří vám nabídnout přesně takové řešení, které bude vám na míru a bude odpovídat vašim požadavkům.

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Vzorník barev k našim produktů naleznete ZDE.

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna: Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken. 

Kontaktujte nás na našich pobočkách! PVC OKNA s.r.o., Frenštát pod Radhoštěm - Vyrábíme plastová okna


Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi