Kalkulace oken a dveří  

Dveře

Dveře jsou první vizitkou vašeho domu nebo bytu. Jsou jednou z nejdůležitějších součástí ochrany vašeho obydlí a proto by jejich výběru měla být věnována nezanedbatelná pozornost. Nabídka vícekomorových systémů kvalitních vchodových dveří Classic Portal nebo Superline Portal či hliníkových dveří od společnosti PVC OKNA s.r.o. uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky s vysokými požadavky na tepelně-izolační, bezpečnostní a dekorativní vlastnosti vchodových dveří. U nás si vyberete!

Design dveří: Široký výběr dveří a jejich okrasných, skleněných či plných výplní

Vyberte si ze široké nabídky plastových a hliníkových dveří společnosti PVC OKNA s.r.o.! Vždy provádíme výrobu rámu a křídla dveří včetně kování (panty, kliky, zámek) a nabízíme vám individuální design v těchto variantách provedení dveří:

Zasklení okrasnou izolační výplní od výrobců Baupartner nebo VPTrend

Zasklení sklem, vyplnění hladkou izolační výplní nebo jejich kombinací (je možno provést totéž také při rozdělení křídla příčkami).

Barva dveří

Barvu svých dveří si zvolíte z našeho vzorníku barev. Jednotlivé odstíny si můžete prohlédnout také osobně v nově otevřeném showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Naši zástupci jsou připraveni vám poradit s individuálním výběrem nových vchodových dveří. Kontaktujte nás!

Plastové a hliníkové dveře se špičkovou konstrukcí

Společnost PVC OKNA s.r.o. používá vícekomorové systémy pro výrobu vysoce kvalitních vchodových dveří a dosahuje tak nadstandardních tepelně-izolačních vlastností vchodových dveří. Technickým znakem těchto dveří je také maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability a odolnosti dveří.

Vyberte si plastové dveře z našich řad:

Výhody systémů Classic Portal a Superline Portal

Použité materiály a kování

Plastové vchodové dveře standardně dodáváme s vícebodovým automatickým zámkem se třemi západkami KFV. Tyto tři západky drží křídlo pevně zavřené i v neuzamčeném stavu a zabraňují tak jeho deformacím. Při uzamčení vyjíždí závora a další dva protisměrné háky, zámek tak nabízí díky šestici uzavíratelných bodů maximální ochranu proti násilnému vniknutí do chráněného objektu.

Pro výrobu vchodových dveří byl zvolen špičkový německý profilový systém Kömmerling a kování KFV (SIEGENIA-AUBI), které rovněž představuje špičku mezi výrobci kování.

Zasklívání dveří provádíme izolačními skly celosvětového producenta AGC Flat Glass, případně okrasnými dveřními výplněmi od společnosti Baupartner a VP Trend nebo můžeme dveře na vaše přání rozdělit sloupky a příčkami včetně zasklení pevnou výplní.

Vysoká záruka na plastové dveře

Klíčovým prvkem strategie naší společnosti je nabízet zákazníkům výrobky, které se vyznačují zejména svou vysokou kvalitou. Jako důkaz vám nabízíme 10-letou záruku na stálost vlastností profilu, na izolační skla a 5 let na bezporuchovou funkci kování.

O široké škále možností a typech zasklení vás bude osobně informovat náš obchodní zástupce. Neváhejte nás proto kontaktovat!

Ke stažení

 
 

Novinky & aktuality

Výrazné slevy našich výrobků v Zimě 2015

Výrazné slevy našich výrobků v Zimě 2015

I tuto zimu se můžete těšit na cenově zvýhodněnou nabídku oken a dveří z naší produkce... 

Celý článek  
 

Vánoční svátky - Celozávodní dovolená

Vánoce jsou označovány jako svátky klidu, i proto naše společnost jako každoročně v jejich průběhu omezuje provoz... 

Celý článek  
 

Kde nás najdete

PVC OKNA s.r.o.
Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát p. R.
tel.: 556 831 516
fax: 556 831 718
info@pvcokna.cz
Rozsáhlá síť prodejců po celé Moravě