ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Jak nejlépe představit PVC OKNA ve Frenštátu pod Radhoštěm?
Nejvíc ze všeho a ostatně také nejlépe o nás vypovídá doba, kterou působíme na trhu. Jsme tu totiž už od roku 1995, kdy jsme se věnovali především prodeji plastových oken. Své služby jsme natolik specializovali a vyprofilovali, že jsme o devět let později začali s vlastní výrobou PVC oken. V tuto chvíli patříme mezi top hráče na trhu severní Moravy, ale dodáváme samozřejmě do všech koutů země.

Naše okna a dveře z plastu by nebyla tam, kde jsou, díky celému týmu a všem pobočkám PVC OKNA. Moc nás těší řada spokojených zákazníků a referencí, oboje je pro nás alfou omegou naší práce, žene nás to dál, a jen díky nim je naše práce tak precizní. Dost zásadně si zakládáme také na kvalitě. Do naší činnosti jsme proto aktivně implementovali systém řízení jakosti dle ČSN EN ISO 9001:2009. Naše montážní postupy získaly Osvědčení o odborné způsobilosti k návrhu a zabudování oken a vnějších dveří do stavby dle ČSN 746077:2014

Frenštát pod Radhoštěm

Vydejte se na malou exkurzi do procesu výroby plastových oken a dveří - klikněte zde pro krátké video. Dále si můžete prohlédnout video z průběhu výměny oken - klikněte zde pro zobrazení videa.

Pořád se snažíme vycházet vstříc požadavkům našich zakazníků na výrobu plastových oken. Považujeme za důležité následovat přání klientů a adaptovat se trhu. Zajímají nás a sledujeme trendy. Naše okna proto vyhovují běžným požadavkům na prostup tepla, ale také nejnáročnějším, specifickým a individuálním požadavkům našich zákazníků, kladeným na pasivní a nízkoenergetické stavby.

Do své nabídky standardně zahrnujeme:

  • Možná řešení pro požadavky na prostup tepla Uw až 0,71 W/ m2K u pasivních a nízkoenergetických domů
  • Možná řešení pro běžné nároky na prostup tepla Uw minimálně 1,2 W/ m2K
  • Možná volba z více než šesti typů provedení v řadě plastových oken v široké barevné škále

Prověření a testy plastových oken a dveří

Za tím, co děláme, si stojíme. Ale také to pečlivě ověřujeme. Máme samozřejmě letité know-how, zkušené zaměstnance a propracované technologie. Nejdůležitějším testem vlastností výrobku jsou však zkoušky a testování ve zlínském Centru stavebního inženýrství. Na každý dodávaný typ plastového okna a dveří byl vydán Certifikát kvality. 

Vysoká kvalita, špičkové technologie inovativní přístup, a dlouholetá záruka k vašim službámpvc

Spolupráce s dodavateli, která nikde nevázne. Kde kvalita není jenom prázdný pojem. I na tom si hodně zakládáme. Proto jsou velmi důležité systémy, které nám právě dodavatelé poskytují. Jde o kvalitní německé plastové profily - KÖMMERLING a systém pro německé okenní kování SIEGENIA-AUBI. Plastová okna PVC zasklíváme izolačními skly od společnosti ACG Flat Glass, která distribuuje své produkty do celého světa. Chceme, aby náš zákazník dostal, po čem touží: kvalitu, spolehlivost, dobré jméno. I proto garantujeme desetiletou záruku na stálost vlastností izolačních skel a okenních profilů. Další, tentokrát pětiletá záruka, je udělena na bezporuchovou funkčnost kování.

Zelená úsporám

Firma PVC OKNA s.r.o. zahájila jako první okenáři v České republice výrobu plastových dveří s prostupem tepla až Uw = 0,82 W/m2K. Od začátku jsme registrováni v programu Zelená úsporám.

Program stále pokračuje pod názvem Nová zelená úsporám a podávat žádosti o dotace na plastová či hliníková okna pro rodinné a bytové domy můžete až do roku 2021 nebo do vyčerpání stanovené alokace. Více informací o programu se dozvíte ZDE.

NAŠI PARTNEŘI

Naše další pobočky


Slovníček pojmů plastových oken

Vybíráte plastová okna a nevíte, co různé pojmy a hodnoty znamenají? Připravili jsme pro vás slovníček pojmů plastových oken, který naleztete ZDE.


Užitečné odkazy

  • Brožury - podrobné brožury plastových oken, které máme v naší nabídce 
  • Letáky - podrobné informace o plastových oknech, stabilizátoru Greenline, vchodových dveří, kování oken a dveří..
  • Firemní dokumenty - záruční podmínky a reklamační řád plastových oken, osvědčení nezávadnosti oken a dveří, certifikáty, osvědčení...
  • Prohlášení o vlastnostech

Dotace z EU

V roce 2017 jsme dokončili rekonstrukci výrobního objektu v obci Hájov. Na tuto rekonstrukci jsme obdrželi dotaci z projektů Evropské unie - Evropský fond pro regionální rozvoj, OP Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost. Podrobnosti k projektu naleznete zde.  

Cíl a zaměření Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost:

Cílem Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost je dosažení konkurenceschopné a udržitelné ekonomiky založené na znalostech a inovacích. Pojem „konkurenceschopný“ zahrnuje schopnost místních firem prosazovat se na světových trzích a vytvářet dostatek pracovních míst. Pojem „udržitelný“ zvýrazňuje dlouhodobý horizont konkurenční schopnosti, což zahrnuje mj. i environmentální dimenzi hospodářského rozvoje.

Program je zaměřený na rozvoj výzkumu a vývoje pro inovace, rozvoj podnikání a konkurence schopnosti malých a středních podniků, energetické úspory a rozvoj vysokorychlostních přístupových sítí k internetu a informačních a komunikačních technologií.

Více informací o Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost naleznete např. na Ministerstvu průmyslu a obchodu

Frenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod RadhoštěmFrenštát pod Radhoštěm

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: