cenova_kalkulace
Vlastní výroba oken a dveří od roku 2004
 na Facebooku
 RSS
hledat
CHCETE PORADIT?
Zadejte telefonní číslo a my se Vám ozveme.

Vyberte pobočku, z které chcete být kontaktováni

Překryvné dveřní výplně

Překryvné dveřní výplně

Překryvné výplně

Na trhu s okrasnými dveřními výplněmi je již delší čas v nabídce možnost osadit dveře tzv. překryvnou výplní. Jedná se v podstatě o klasickou okrasnou dveřní výplň, která však překrývá plochu křídla a tím dodává dveřím čistý rovný design, bez prohlubní či zalomení. Zejména moderně smýšlející lidé a lidé s designově-technickým cítěním v této aplikaci nacházejí své zalíbení.

Materiálově se jedná o kombinaci hliníku a plastu. Vnější pohledovou stranu překryvné dveřní výplně tvoří 2 mm silná hliníková deska potažená (renolitovou) fólií, případně lakovaná RAL barvou, vnitřní stranu deska plastová (ABS). Jádro výplně tvoří extrudovaný polystyren (XPS). Použitím hliníkového plechu na vnější straně výplně je technicky zcela vyloučeno riziko prohýbání či zvlnění vlivem zimy, tepla atd.

Díky aplikaci překryvné výplně navíc dojde k vyztužení dveřního křídla a je vyloučena jakákoliv tvarová deformace křídla. Při montáži výplně na dveřní křídlo lze zvolit dva druhy uchycení. Přichycení pomocí silikonu a pomocí  technologie oboustranné lepicí pásky

Absolutní novinkou na trhu s okrasnými výplněmi je pak možnost, nechat si vytvořit libovolný design, přesně podle přání zákazníka. Ten má možnost dodat si kompletní návrh, jeho část, případně jej na základě pokynů od zákazníka nechá vytvořit naše společnost. Každý může uskutečnit své vlastní nápady. Drobní zákazníci i firmy mohou zkrášlit své vstupní dveře dle vlastního jedinečného designu a nechat tak vyniknout svá obydlí a domy.

Pro bližší informace k oběma typům výplní navštivte nejbližší pobočku a nechejte si vystavit nezávaznou kalkulaci.

Našimi stálými dodavateli dveřních výplní jsou společnosti VP Trend a Baupartner.

 

Provozní doba:

pondělí - pátek

8:30 - 12:30
13:00 - 17:00
 

Školská čtvrť 354
744 01 Frenštát pod Radhoštěm
www.pvcokna.cz
Tel.: 603 460  310
E-mail: info@pvcokna.cz
 

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje:

  • řešení odpovídající běžným požadavkům na prostup tepla Uw min. 1,2 W/m2K
  • řešení pro nízkoenergetické a pasivní domy s prostupem tepla Uw až 0,71 W/m2K
  • možnost výběru z více než šesti variant provedení v řadě plastových oken.

Zobrazit klasicky
Zobrazit mobilní verzi