ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Plastové dveře

Dveře nejsou pouze první vizitkou vašeho domu či bytu, ale také jednou z nejdůležitějších součástí ochrany vašeho bydliště. Proto by vždy měli majitelé domu či bytu věnovat pečlivou pozornost výběru těch správných dvěří. Nabídka vícekomorových systémů kvalitních vchodových dveří Classic Portal 76 nebo Profitline Portal nebo hliníkových dveří od společnosti PVC OKNA s.r.o. uspokojí potřeby i těch nejnáročnějších zákazníků s vysokými požadavky na tepelně-izolační, bezpečnostní a dekorativní vlastnosti vchodových dveří. U nás si vybere i ten nejnáročnější zákazník!

 

 

Design dveří - široký výběr dveří, okrasných, skleněných i plných výplní

Vyberte si ze široké nabídky plastových a hliníkových dveří společnosti PVC OKNA s.r.o.! Vždy provádíme výrobu rámu a křídla dveří včetně kování (panty, kliky, zámek) a nabízíme vám individuální design v těchto variantách provedení:

Zasklení okrasnou izolační výplní od výrobců Baupartner nebo VPTrend

Zasklení sklem, vyplnění hladkou izolační výplní nebo jejich kombinací (je možno provést totéž také při rozdělení křídla příčkami).

Barva dveří

Zvolte si barvu dveří pomocí našeho vzorníku barev. Jednotlivé odstíny si můžete prohlédnout také osobně v našem showroomu ve Frenštátě pod Radhoštěm. Naši zástupci jsou připraveni vám poradit s individuálním výběrem nových vchodových dveří. S jakýmikoli dotazy neváhejte a kontaktujte nás!

Plastové a hliníkové dveře se špičkovou konstrukcí

Společnost PVC OKNA s.r.o. používá vícekomorové systémy pro výrobu vysoce kvalitních vchodových dveří a dosahuje tak nadstandardních tepelně-izolačních vlastností vchodových dveří. Technickým znakem těchto dveří je také maximálně dimenzovaná ocelová výztuha, která je zárukou vysoké stability a odolnosti dveří.
Vyberte si plastové dveře z našich řad:

Výhody systémů Classic Portal 76 a Profitline Portal

  • Nezamčené dveře drží na třech uzavíracích bodech, další tři body se vysouvají při zamknutí.
  • Silný převod zaručuje dotažení dveřního křídla do těsnění zárubně a zabraňuje tak průvanu.
  • Silné dotěsnění dveří chrání před hlukem a zabraňuje úniku tepla.
  • Pro větší odolnost zámku jsou použity kalené ocelové části.
  • Ocelový výsuvný hák kónického tvaru zabraňuje roztažení zárubní.
  • Závora je upravena proti rozřezání vloženými ocelovými protáčivými kolíky.
  • Lehký převod umožňuje snadnou každodenní obsluhu, kterou pohodlně zvládnou i děti.
  • Dveře jsou osazeny špičkovými německými závěsy  Simonswerk, které jsou seřiditelné ve třech rovinách.

Použité materiály a kování

Plastové vchodové dveře standardně dodáváme s vícebodovým automatickým zámkem se třemi západkami KFV. Tyto tři západky drží křídlo pevně zavřené i v neuzamčeném stavu a zabraňují tak jeho deformacím. Při uzamčení vyjíždí závora a další dva protisměrné háky, zámek tak nabízí díky šestici uzavíratelných bodů maximální ochranu proti násilnému vniknutí do chráněného prostoru.
Pro výrobu vchodových dveří byl zvolen špičkový německý profilový systém Kömmerling a kování KFV (SIEGENIA-AUBI), které rovněž představuje špičku mezi výrobci kování. S oběmi společnostmi máme léty ověřenou spolupráci.
Zasklívání dveří provádíme izolačními skly celosvětového výrobce AGC Flat Glass, případně okrasnými dveřními výplněmi od společnosti Baupartner a VP Trend. Můžeme dveře na vaše přání také rozdělit sloupky a příčkami včetně zasklení pevnou výplní.

Vysoká záruka na plastové dveře

Klíčovým prvkem strategie naší společnosti je nabízet zákazníkům výrobky, které se vyznačují zejména svou vysokou kvalitou. Jako důkaz vám nabízíme 10 letou záruku na stálost vlastností profilu a na izolační skla, 5 let pak na bezporuchovou funkci kování.
O široké škále možností a typech zasklení vám mohou více sdělit naši obchodní zástupci, kteří vám navrhnou přesně takové řešení, které bude dle vašich představ a bude odpovídat všem požadavkům.

Pro bližší informace nás neváhejte kdykoli kontaktovat!

Vzorník barev k našim produktů naleznete ZDE.

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

location11 Školská čtvrť 354
phone11 603 460 310
letter11 frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

location12 Revoluční 1525/6
phone12 734 578 124
letter12 nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

location13 Wellnerova 1215/1
phone13 734 578 126
letter13 olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

location14 Roháčova 3339/5
phone14 734 578 125
letter14 ostrava@pvcokna.cz
Valašské Meziříčí

Valašské Meziříčí

location1 Zašovská 750
phone1 771 269 311
letter1 valmez@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: