ENERGETICKY ÚSPORNÁ OKNA

Předokenni rolety

příslušenství Předokenni rolety

Venkovní rolety se používají nejen jako ochrana před únikem tepla, kdy se výrazně zvyšuje izolační schopnost oken, představují také vynikající protihlukovou ochranu. Naše společnost dodává výrobky firmy ISOTRA a.s., která je špičkou ve svém oboru a je prověřena naší dlouholetou spoluprácí.

Funkce rolet
Hliníkové předokenní rolety představují skvělou ochranu před povětrnostními vlivy. Chrání plastová, dřevěná i hliníková okna proti rozmarům počasí a znatelně tak prodlužují jejich životnost. Vnější rolety je samozřejmě možné použít také jako ochranu před slunečním svitem.
Zejména u rodinných domů, chat, chalup a dalších rekreačních objektů představují předokenní hliníkové rolety funkční bezpečnostní prvek. Rolety jsou chráněny proti nadzvednutí a představují tak nesnadnou překážku pro zloděje a výbornou ochranu proti vloupání. K roletám je navíc možné volitelně dodat navíjecí sítě proti hmyzu.

Struktura rolet
Předokenní roleta se skládá z roletového pancíře, boxu a z vodicích lišt. Pancíř je soubor lamel, které jsou hliníkové (vyplněné polyuretanovou pěnou).

Ovládání předokenních žaluzií
U moderních předokenních rolet se nemusíte bát, že by byla manipulace s nimi nad vaše síly - jejich ovládání je velmi jednoduché. Můžete je ovládat motoricky, přičemž motorické rolety je možno ovládat celou řadou moderních způsobů:

  • dálkové ovládání
  • časový spínač
  • větrné či sluneční čidla
  • mobilním telefonem

Motorické ovládání rolet je možné synchronizovat do jednoho centrálního ovladače.

Barevné provedení rolet
Hliníkové rolety dodáváme standardně v 19 barevných odstínech, barvách RAL nebo plastové v 7 barevných odstínech (za příplatek).

Kde nás najdete

Frenštát pod Radhoštěm

Frenštát pod Radhoštěm

Školská čtvrť 354
603 460 310
frenstat@pvcokna.cz
Nový Jičín

Nový Jičín

Revoluční 1525/6
734 578 124
nj@pvcokna.cz
Olomouc

Olomouc

Wellnerova 1215/1
734 578 126
olomouc@pvcokna.cz
Ostrava

Ostrava

Roháčova 3339/5
734 578 125
ostrava@pvcokna.cz

Provozní doba všech poboček

pondělí, středa, pátek      8.00 - 12.00, 12.30 - 16.00             úterý, čtvrtek     8.00 - 12.00, 12.30 - 17.00

více kontaktů

Naše reference

Plastová okna

Plastová okna

Široká nabídka plastových oken a dveří. Naším dlouhodobým cílem je vyhovět každému přání zákazníka v oblasti. Nabízíme tedy plastová okna, plastové dveře včetně veškerého příslušenství. Pro spokojenost našich klientů jsme v roce 2009 významným způsobem rozšířili škálu nabízených výrobků, které vyhoví jak běžným požadavkům na prostup tepla, tak i těm nejnáročnějším požadavkům kladeným na nízkoenergetické a pasivní domy.

Naše nabídka plastových oken standardně zahrnuje: